Let op: onze privacyverklaring is aangepast. Bekijk hier onze vernieuwde privacyverklaring
Waarom zoekt Ardanta pro actief naar nabestaanden?
Liset - Medewerker Klantenservice
“OK, in het kort komt het hierop neer. Er komen in onze administratie nog altijd oude polissen voor die al jaren premievrij zijn. Die hebben we bijvoorbeeld ooit overgenomen van andere verzekeraars. Soms zijn de verzekerden niet meer te vinden, omdat ze nooit een verhuizing hebben doorgegeven, of – dat gebeurt ook - omdat ze zijn overleden.
Maar de nabestaanden, die hebben wél recht op het geld. Ook al gaat het vaak om kleine bedragen, wij vinden het ontzettend belangrijk dat dit geld terechtkomt bij de juiste mensen. Ouders hebben voor de polis betaald met de verwachting dat de uitkering naar de kinderen gaat. Dat maken wij nu waar. We zorgen dat het geld goed terechtkomt.
We gaan als echte detectives aan de slag. We kijken naar rouwadvertenties, maar gebruiken bijvoorbeeld ook Mensenlinq om nabestaanden te vinden.
En als we de juiste persoon hebben gevonden, dan bellen we op. Vaak wisten ze helemaal niet dat er nog ergens een polis was en zijn ze erg blij verrast.
We merken trouwens ook dat het nabestaanden niet eens om het bedrag zelf gaat, maar dat het juist enorm wordt gewaardeerd zoveel energie als wij hierin steken. En juist dát geeft ons weer de energie om ons speurwerk steeds beter te doen! Het geeft écht een kick als we mensen traceren ... en er uiteindelijk voor zorgen dat het geld daar komt waar het hoort.”